#Instafamous: 5 minutės su Arūnu Gibieža

Skaitymo laikas: 2 min
Arūno Gibiežos nerasite Lietuvos portalų pirmuosiuose puslapiuose. Galbūt net nesate apie jį girdėję.
Ir vis dėlto, Arūnas yra išskirtinė asmenybė: jis yra geriausias Lietuvos motoakrobatas bei oficialus Red Bull atletas.

 

A. Gibieža mano dėmesį patraukė viesulu įsiveržęs į Q3 populiariausių lietuių Instagram 100-uką. Šiuo metu jis su 62k sekėjų užima 55-ąją vietą.
Jo kvapą gniaužiančios nuotraukos kausto dėmesį savo ekstremalumu, o angliški post’ai sudaro visas sąlygas toliau augti pasauliniu mastu.

 

Pakalbinau Arūną #instafamous rubrikai, norėdamas šiek tiek daugiau sužinoti apie tai, kaip jis Instagrame bendrauja su sekėjais bei kas lemia jo sėkmę.

comma: Pati pirmoji Tavo nuotrauka Instagram. Kokia jos istorija?
Arūnas Gibieža: Pati pirmoji mano Instagram nuotrauka tai yra tuometinis naujas šalmas su Red Bull grafika. Šalmas iš dažyklos parkeliavo tą pačią dieną kaip ir atsisiunčiau Instagram aplikaciją, taip ir gimė pirmoji nuotrauka.

 

comma: Gudrybė, kurią tik Tu žinai, kad gautųsi gera foto ar story?
AG: Didžiausia gudrybė yra mano ekstremali profesija, taip pat nestandartinė kasdienybė ir tikslinė auditorija. Jeigu pasižiūrėtumėte į mano profilį, pamatytumėte, jog visa mano pasidalinta medžiaga yra skirta moto fanams.  Daug keliaudamas atrandu begalę įdomių akimirkų, susietų su mano sportu. Dažniausiai dalinuosi tuo, kas man svarbiausia tuo metu, tuo, ką noriu papasakoti visiems. Noriu pasidalinti nuotrauka, po kuria slypi istorija, ir taip nuotrauka tampa įdomi mano sekėjams.

 

comma: Iš kur semiesi idėjų ne tik nuotraukom, video, bet ir apskritai savo veiklai?
AG: Pats to nesupratęs savo veikla pradėjau užsiiminėti būdamas vos 10-ties. Tuomet Youtube’o dar nebuvo, tai idėjų sėmiausi iš savo dviratininko patirties 🙂 Būti originaliu – mano veikloje reiškia – būti žingsniu priekyje. Stengiuosi nebijoti klysti kurdamas, nes taip gimsta nauji triukai bei naujos foto/video idėjos.

 

comma: Svarbiausias patarimas merginoms/vaikinams, kurie nori padidinti savo sekėjų skaičių Instagram?
AG: Mano nuomone, svarbiausiai turėti tikslinę auditoriją ir dalintis prasmingais dalykais.

 

comma: Kokius 3 žmones Instagrame rekomenduotum sekti? Kodėl?

AG: Rekomenduočiau sekti vee_dranginis_foto – Žmogus, kuris savo gyvenimo istoriją patalpina į profesionalias nuotraukas bei nuostabiai aprašo, taip pat dalinasi ekstremalaus sporto nuotraukomis. Pats didžiausias aspektas būtų toks, kad visos foto yra sukurtos jo pačio.

 

marcmarquez93 – yra pavyzdys, ką suteikia sunkus darbas bei dar kartą sunkus darbas. Vos 25-erių metų sulaukęs jaunuolis yra daugkartinis MotoGP čempionas. Atlikdamas pasirodymus Red Bull Ring’e Austrijoje, turėjau galimybę asmeniškai susipažinti bei pabendrauti.

 

Šį sezoną pradėjau treniruotis su Harley-Davidson motociklu, tad labai domiuosi tokius motociklus vairuojančius motoakrobatais. cbearstunts dalinasi daug įdomios medžiagos būtent apie tai.

 


Ačiū Arūnui už atsakymus ir kviečiu jį sekti Instragram bei jo Facebook profilyje: www.facebook.com/arasfreestyle


Patiko? Pasidalinkite FacebooklinkedinFacebooklinkedin
2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.