#instafamous: 5 minutės su Brigita Jagelavičiūte

Skaitymo laikas: 3 min

Lietuvoje šiuo metu didesnė neteisybė už valstiečius valdžioje yra tik tai, kad žinomiausia Jagelavičiūtė Lietuvoje yra Agnė, o ne Brigita.

Brigita Jagelavičiūtė yra stiuardesė, modelis, youtuberė ir pavyzdys žmogaus, kuris kuria kokybišką turinį, vertinamą sekėjų.

Brigita šiuo metu mėgaujasi sparčiai augančiu populiarumu socialiniuose tinkluose – Q3 populiariausių lietuvių Instagram šimtuke užėmė 41-ąją vietą su 79,2k sekėjų. Mergina taip pat turi savo Youtube kanalą, kuriame dalinasi video iš savo kelionių (21,9k prenumeratorių).

Brigitą jau žinojau anksčiau iš jos Youtube kanalo, tad labai nekantravau sužinoti daugiau apie tai, kas ją įkvepia bei lemia sėkmę soc. tinkluose.


Comma: Pati pirmoji Tavo nuotrauka Instagram. Kokia jos istorija?

Brigita Jagelavičiūtė: Pirmoji mano Instagram nuotrauka – Eifelio bokštas. Ji daryta 2012 liepos 13-tąją. Liepos 13-toji yra ir mano gimtadienis, o tais metais jis sutapo su išleistuvėmis mokykloje, tad teko pasirinkti – sutikti 18-tuosius mokyklos baliuje ar pradėti savo keliones po šį platų pasaulį. Pasirinkau kelionę į Paryžių ir niekada nesigailėjau.

Comma: Gudrybė, kurią tik Tu žinai, kad gautųsi gera foto ar story?

BJ: Neturiu jokiu gudrybių, tačiau kiekvieną nuotrauką redaguoju skirtingai. Žmonės dažnai klausia kokias programėles tam naudoju – iki šiol mėgstamiausios yra VSCO ir Snapseed.

Comma: Iš kur semiesi idėjų ne tik nuotraukom, video, bet ir apskritai savo veiklai?

BJ: Tiesą sakant, idėjų semiuosi iš paties Instagram. Dažniausiai būna, kad pamatau gražią vietą, outfit’ą ar nuotrauką, ir tai mane įkvepia. Tačiau pastaruoju metu, rodos, lyg viskas vienoda, kur bepasisuksi, ir būtent dėl to Instagrame laiko praleidžiu kur kas mažiau nei anksčiau.

Comma: Svarbiausias patarimas vaikinams/merginom, kurie nori padidinti savo sekėjų skaičių Instagram?

BJ: Būti savimi. Žinau, kad skamba labai cliché, tačiau tikrai toks paprastas ir elementarus butų mano patarimas. Visiems įtikti neįmanoma, ir būtent dėl savo unikalumo tikrai atrasi auditoriją ir sekėjus, kuriems tu patiksi.

Comma: Kokius 3 žmones Instagrame rekomenduotum sekti? Kodėl?

BJ: 1. @negin_mirsalehi jos stilius yra nepriekaištingas! Manau, kad kiekviena mergina gali pasisemti iš jos idėjų.
2. @nimabenati nuostabi jauna fotografė, kilusi iš Italijos. Žaviuosi jaunais, talentingais žmonėmis.
3. @the.pinklemonade ne asmuo, o kūrybinis puslapis – man labai patinka nuotraukos, kuriomis jie dalinasi. Jos yra keistos, provokuojančios ir įdomios.


Ačiū Brigitai už atsakymus ir kviečiu ją sekti jos Instagram bei Youtube profilius.


Patiko? Pasidalinkite FacebooklinkedinFacebooklinkedin

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.