#instafamous: 5 minutės su Remigijumi Viršila

Skaitymo laikas: 2 min

Remigijus mano dėmesį patraukė jau prieš keletą metų, kai pasirodė straipsnis delfi.lt apie įkvepiančią vaikino transformaciją. Kantraus darbo dėka, jis pakeitė savo kūną, o ir aspkritai gyvenimo būdą. Nuo to laiko jis ne tik, kad nedingo iš akiračio, bet ir sustiprino savo pozicijas – šiuo metu Remigijus yra IFBB atletas, sėkmingas asmeninis treneris, taip pat turi keletą visai nemažai peržiūrų sulaukusių muzikos klipų. Beje, muzikuojantys lietuviai kultūristai nėra visiškai neįprasta, ką rodo ir Ironvyto pavyzdys. Visos Remigijaus veiklos rezultatas – 80k sekėjų Instagram tinkle šių metų spalio mėn. duomenimis ir 83-ioji vieta populiariausių Instagram lietuvių šimtuke.

Paprašiau, kad Remigijus pasidalintų savo Instagram paslaptimis ir kaip matysite iš jo atsakymų, rezultatai patvirtina seną tiesą, jog kelyje į sėkmę pagrindiniai faktoriai yra didžiulis tikėjimas savo jėgomis bei kantrus ir nuoseklus darbas.


Comma: Pati pirmoji Tavo nuotrauka Instagram. Kokia jos istorija?
Remigijus Viršila: Pirmoji nuotrauka kaip ir nelabai turi kažkokios istorijos. Tiesiog susikūriau profilį su tikslu įkvėpti ir motyvuoti jaunimą eiti sporto kelių. Pirmoji nuotrauka buvo iš sporto salės.

Comma: Gudrybė, kurią tik Tu žinai, kad gautųsi gera foto ar story?
RV: Gudrybių čia kaip jokių ir nėra, kad gautusi gera nuotrauka. Tiesiog stengiuosi su kiekviena nuotrauka parodyti, kad sportuoti ir mėgautis gyvenimu gali kiekvienas, tik reikia į tai įdėti darbo bei pasitikėjimo savimi.

Comma: Iš kur semiesi idėjų ne tik nuotraukom, video, stories, bet ir apskritai savo veiklai?
RV: Motyvacijos man kaip ir niekada netrūko tam, kuo užsiimu, bet man jos taip pat suteikia ir žmonės, kurie man rašo, kad dėl mano motyvacijos ar mano sporto programų video sugebėjo pakeisti savo gyvenimo požiūrį ir dabar jaučiasi daug geriau bei į gyvenimą žiūri visai kitaip. Mane tai veža, kad galiu padėti žmonėms ir juos įkvėpti.

Comma: Svarbiausias patarimas vaikinams/merginom, kurie nori padidinti savo sekėjų skaičių Instagram?
RV: Pats, turbūt, svarbiausias patarimas – tai tiesiog būkite savimi. Darykit tai, kas jums atrodo geriausia. Niekada neklausykit, ką kiti kalbės. Darykit tik tai, kas jus daro laimingesniais ir, žinoma, geresniais žmonėmis.

Comma: Kokius 3 žmones Instagrame rekomenduotum sekti? Kodėl?
RV: Asmeniškai nesu iš tų žmonių, kad labai kažką seku bent iš Lietuvos žmonių. Labiau man patinka stebėti užsienio fitneso atletų gyvenimą ir pasisemti iš jų naujų žinių; labiausiai iš jų įkvepia Sadik Hadzovic.

***

Ačiū Remigijui už atsakymus ir kviečiu sekti jį Instagram bei Youtube.

* foto iš asmeninio Remigijaus Instagram profilio.


Patiko? Pasidalinkite FacebooklinkedinFacebooklinkedin
6 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.