#instafamous: 5 minutės su Auguste Augustinaite

Skaitymo laikas: 3 min

Įsivaizduokite nors trumpam save, sekančią paskui savo svajonę – geras jausmas, tiesa?

Šiandienos straipsnio herojė Augustė yra puikus pavyzdys, kad darydama tai, ką mėgsti, atiduodama tam visą širdį, iš tiesų priverti pasaulį suktis pagal save. Tuomet tarsi savaime nutinka geri dalykai. Kita vertus, kai sunkiai dirbi, tuomet viskas lengva.

Netrukus galėsite įsitikinti patys, kad estetiškos nuotraukos bei treniruočių nugludintas kūnas – tik dalis Augustės, kurią matote Instagrame, o norint pažinti pozityvią, inteligentišką, ryžtingą asmenybę tereiks norėti pažvelgti giliau.


Comma: Pati pirmoji Tavo nuotrauka Instagram. Kokia jos istorija?

Augustė: Pirmąją nuotrauką įkėliau prieš 1,5 metų. Tuo metu gyvenau Ispanijos pietuose – Malagoje. Tai Europos miestas, kuriame daugiausiai dienų per metus šviečia saulė, visada šilta ir gražu, o dar ir jūra yra. Tada pagalvojau, kad privalau išnaudoti tokias geras sąlygas ir pradėti nuosekliai bėgioti. Nes jeigu ne čia ir dabar, tai kada?

Psichologai sako, jog, norint suformuoti įprotį, tam tikrą veiksmą reikia pakartoti mažiausiai 30 kartų, tad nusprendžiau padaryti 30 dienų – 30 bėgimų iššūkį, kad bėgimas taptų savaiminiu įpročiu. Kad būtų lengviau laikytis plano, susikūriau naują Instagramo paskyrą, kuri buvo skirta dalintis tuo, kaip man kiekvieną dieną sekasi bėgti. Kitaip tariant, dėl didesnės motyvacijos tiek sau, tiek kitiem. Ir visai suveikė 🙂 Nuo tos dienos, nuo tos pirmos nuotraukos, per metus nubėgtų kilometrų skaičius padidėjo kelis kartus.

comma: Gudrybė, kurią tik Tu žinai, kad gautųsi gera foto ar story?

Augustė: Kai pozuoju nuotraukoms, mėgstu labai daug judėti, nes tada nuotraukos gaunasi natūralesnės. Stengiuosi gerai nusiteikti, kalbėti apie kažką pozityvaus, juokauti. Tai suteikia pasitikėjimo savimi (seniau labai nemėgau kai kažkas mane fotografuoja), be to, manau, kad nuotaika persiduoda ir į pačią nuotrauką. Taip pat labai svarbu natūralus apšvietimas, dėl to beveik visas nuotraukas darau lauke.

Prieš keldama nuotrauką į story, dažniausiai ją dar greitai paredaguoju Snapseed programėlėje – padidinu kontrastą, paryškinu spalvas ir panašiai. Tokiu būdu net telefonu daryta nuotrauka gali atrodyti kaip daryta profesionaliu fotoaparatu.

comma: Iš kur semiesi idėjų ne tik nuotraukom, video, bet ir apskritai savo veiklai?

Augustė: Tikriausiai čia toks miksas gaunasi – gyvenimo, patirties, socialinių tinklų ir įvairių straipsnių. Kai sukūriau šią Instagramo paskyrą, skaičiau nemažai straipsnių apie tai, kas veikia ir kas ne. Taip pat, naudinga pasižiūrėti į populiarius profilius – ką, kaip ir kodėl daro jie. Be to, stengiuosi domėtis tuo, apie ką rašau, o beskaitant kyla ir kitų idėjų. Aišku, daugiausiai idėjų kyla bėgimo metu.

comma: Svarbiausias patarimas merginom, kurios nori padidinti savo sekėjų skaičių Instagram?

Augustė: Siūlau labiau pasitikėti savimi, ieškoti savo stipriųjų pusių ir nebijoti jas parodyti. Neapsimetinėti kažkuo, kuo nesi, ir stengtis pateikti kokybišką turinį. Nors, deja, neretai ir nekokybiškas turinys labai sėkmingas. Bet nedarykit taip – kelkit kokybiškas nuotraukas ir followeriai patys jus susiras.

comma: Kokius 3 žmones Instagrame rekomenduotum sekti? Kodėl?

Augustė: @brandonwoelfel – vienas iš įkvėpimo šaltinių nuotraukoms. Labai kūrybiškas fotografas, skatinantis išnaudoti įvairias, nebūtinai ypatings vietas, žaisti su įvairiais objektais ir nebijoti eksperimentuoti.

@pitufollow – įkvepiantis, užsispyręs bėgikas, kuris dalyvauja daugelyje varžybų, tarp jų ir 24 valandas trunkančiame bėgime. Visada tikintis savimi ir kitais. Tekstai ispaniški, tad gal kažką motyvuos pramokti naują kalbą 😀

@kpunkka – dėl meilės gamtai ir įspūdingų gyvūnų nuotraukų.


Ačiū Augustei už pokalbį ir linkiu netrukus pasiekti 100k sekėjų ribą.


Patiko? Pasidalinkite FacebooklinkedinFacebooklinkedin
One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.