Kaip tapti populiariam Instagrame? Sužinokite tiesiai iš #instafamous!

Skaitymo laikas: < 1 min

Jeigu dažnai sukate galvą, kaip tapti populiariu Instagram tinkle, pataikėte į tinkamą straipsnį. Juk iš ko geriau sužinoti, kaip tapti populiariu, jeigu ne iš tų, kurie tai jau padarė. Beje, čia turima galvoje populiarus = turintis daug sekėjų, patenkantis į Lietuvos TOP100.

Laikas nuo laiko turiu džiaugsmo pašnekinti Instagram TOP100 esančius lietuvius, kurių mini-interviu nugula #instafamous rubrikoje. Pagrindinis šių interviu tikslas ne tik daugiau sužinoti apie sėkmės Instagram sulaukusį asmenį, bet ir duoti naudingos informacijos tiems, kurie dar tik pradeda savo šlovės kelią šiame soc. tinkle.

Ne visi atsiliepia į kvietimą, kiti mandagiai atsisako, todėl esu išties dėkingas tiems, kurie sutinka. Taupydamas jų ir savo laiką, turiu paruošęs penkis trumpus, labiausiai intriguojančius klausimus, kurie iš esmės susiję tik su Instagram. Pikantiškas gyvenimo detales ir skandalų paieškas palieku portalams.

Bene mėgstamiausi šių mini-interviu klausimai man yra – 1) kaip buvo tas žengtas pirmas žingsnis Instagrame; ir 2) apie įkvėpimą savo veiklai. Pirmas atsakymas plačiąja prasme kalba apie tą pačią pradžią, kai imiesi naujos veiklos, kai nepaisant kokių nors suvaržymų ar apribojimų, o gal ir kritiškų komentarų, vis tiek ryžtiesi pabandyti kažką naujo. O antras – kaip įkvėpimo šaltinis, kaip motyvacijos užtaisas kiekvienam galiausiai pasijudinti nors šiek tiek arčiau savo svajonės link.

Kviečiu į smagią kelionę – visi trumpieji interviu čia:

Augustė Augustinaitė
Arūnas Gibieža
Gabrielė Gzimailaitė
Brigita Jagelavičiūtė
Viktorija Jukonytė
Monika Falyork
Deimantė Meilūnė
Karolina Meškinytė
Anastasija Samochvalova
Indrė Trusovė
Remigijus Viršila

***

Pasidalinkite komentaruose, kuri #instafamous asmenybė labiausiai įkvėpė?


Patiko? Pasidalinkite FacebooklinkedinFacebooklinkedin

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.