#instafamous: 5 minutės su Gabriele Gzimailaite

Skaitymo laikas: 3 min


Kai pirmą kartą, dar gūdžiais 2016 metais, sudarinėjau Instagram populiariausių lietuvių topą, viena iki tol negirdėta mergina atkreipė dėmesį. Tai buvo Gabrielė Gzimailaitė. Viena pirmųjų tikrai talentingų mados tinklaraštininkių Lietuvoje jau tada turėjo 38k sekėjų tinkle, kuris Lietuvoje dar tik populiarėjo, ir aš, pamenu, pagalvojau – kaip cool, kad žmonės gali kurti gerą turinį ir sulaukti už tai pripažinimo, net nešmėžuodami telike. O tuo metu kaip tik populiariausi lietuviai Instagrame kaip tik ir buvo pramogų bei sporto pasaulio dalyviai. Beje, galite peržvelgti tų metų 50-uką ir įsitikinti tuo patys.

Taigi, fast forward to dabar, Gabrielė Instagrame jau turi beveik 200k sekėjų ir yra populiariausia Lietuvoje mados turinio kūrėja Instagrame. Gabrielė yra labai geras užsispyrimo, atkaklaus darbo ir nuoseklumo pavyzdys, kuris lėmė jos sėkmę, o jos ilgaamžiškumas soc. medijose ir blogosferoje (pvz., jos blogas gyvuoja nuo 2012 m.) yra tarp išskirtinių pavyzdžių.

Džiaugiuosi, jog Gabrielė rado laiko atsakyti į kelis trumpus klausimus apie Instagram, tad įsitaisykite patogiau ir skaitykite toliau.


Comma: Pati pirmoji Tavo nuotrauka Instagram. Kokia jos istorija?

Gabrielė: Ką tik teko atscrollinti 11 metų atgal😅 Bet nenustebino, kad pirma nuotrauka – mano apranga tą dieną. Pamenu, kad labai patiko nauji batai, tad norėjosi nusifotografuoti.

(Comma: ačiū, Gabriele, kad tai padarei, o nuotraukos čia nekelsiu – palieku skaitytojams malonumą patiems atrasti pirmąją jos foto Instagrame:)


Comma: Gudrybė, kurią tik Tu žinai, kad gautųsi gera foto, story ar reelsas?

Gabrielė: Naudoti Iphone 11 nuotraukoms ir video😁 Gal kai kam pasirodys, kad atrodau kaip truputį atsilikusi influencerė, bet išties dažnai gaunu klausimų dėl šito. O yra taip, kad ir video, ir foto išeina labai geros kokybės ir gražių spalvų! Tai čia mano paslaptis, kurią dabar jau žinote ir jūs.


Comma: Iš kur semiesi idėjų ne tik nuotraukom, video, bet ir apskritai savo veiklai?

Gabrielė: Idėjos ir motyvacija man ateina bangomis. Sunkiausia jas pagauti žiemą, tad šitą periodą tenka atkentėti. Bet apskritai idėjų semiuosi iš daugelio šaltinių – video idėjos dažniausiai iš TikTok, outfitų iš Pinterest ir Instagram.


Comma: Svarbiausias patarimas merginoms, kurios nori padidinti savo sekėjų skaičių Instagram?

Gabrielė: Šiuo metu tikrai sudėtinga atsakyti į šį klausimą. Instagrame milijonai turinio kūrėjų, tad atkreipti dėmesį darosi vis sunkiau. Aišku, visada galima sulaukti dėmesio darant kažką išskirtinio.
Visgi manau, kad didžiausią sėkmę atneša pastovumas. Čia ir pačiai reikėtų savęs paklausyti😅


Comma: Kokius 3 žmones Instagrame rekomenduotum sekti? Kodėl?

Gabrielė: Dabar stengiuosi sekti tik tokius žmones ir profilius, kurie man pakelia nuotaiką, ko nors išmoko arba kelia geras emocijas. Ką išskirčiau, tai visiems labai rekomenduoju pasekti Indrę @indresap ir paklausyti jos etiketo patarimų. Man labai patinka jos turinys.


Ačiū Gabrielei už atsakymus ir linkiu jau šiais metais perlipti 200k sekėjų ribą.

***

Nuotraukos iš asmeninio Gabrielės Instagram profilio.


Patiko? Pasidalinkite FacebooklinkedinFacebooklinkedin
One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.