#INSTAFAMOUS: 5 minutės su Karolina Meškinyte

Skaitymo laikas: 3 min


Sudarinėjant vieną iš ankstesnių šimtukų, Karolina patraukė mano dėmesį dėl to, kad jos profilyje iš esmės nebuvo nuotraukų. Įsivaizduokite, populiariausiųjų šimtuke įprasta matyti daug gražaus gyvenimo, brangių kurortų ir smagių vakarėlių, o čia mergina ramiai sau piešia, beje, itin specifinėje srityje (kpop fanart), bei mėgaujasi didele sekėjų armija. Taip, šiuo metu Karolinos jau nebėra šimtuke (interviu vyko šiek tiek anksčiau), tačiau jos pavyzdys tik parodo, kad mėgstama veikla gali atnešti bei atneša populiariumą bei gerbėjų pripažinimą.

Pakalbinau Karoliną, norėdamas daugiau sužinoti apie ją ir jos piešinius, kadang neturėjau jokio žalio supratimo, kas yra tie žmonės, kuriuos ji piešia.


Comma: Pati pirmoji nuotrauka instagrame. Kokia jos istorija?
Karolina Meškinytė: Tai buvo 2014 metais, kai tik susikūriau Instagram anketą ir pasidalinau savo šuniuko nuotrauka. Tuo metu Instagram naudojau labiau tam, kad sekčiau savo bendraklasius ir draugus, tad ir tai, ką kėliau pati, buvo tiesiog kasdieniški kadrai 🙂

Comma: Gudrybė, kurią tik Tu žinai, kad gautųsi gera foto ar story?
KM: Daug gudrybių nežinau, bet kadangi įprastai keliu savo piešinius, tad visada reikia rasti gerą apšvietimą, o geriausiai tam tinka natūrali dienos šviesa.

Comma: Iš kur semiesi idėjų ne tik nuotraukoms, video, stories, bet ir apskritai savo veiklai?
KM: Kadangi kaip jau ir minėjau, pagrinde savo instagrame dalinuosi savo piešiniais, tai tiesiog piešiu žmones, kurie mane įkvepia. Kartais mėgstu pasidalinti ir nuotraukomis iš jaukių kavinių 🙂
Piešiu pagrinde SHINee grupės narius. Jie man man patinka, nes, nors scenoje sukasi jau daugiau nei 10 metų, visada parodo kažką naujo, vis išbando kitokius muzikos stilius ir nepaisant to vis tiek išlaiko savo spalvą, savitumą. Taip pat jie turi labai stiprų ryšį su savo fanais ir tarpusavyje.

Comma: Svarbiausias patarimas vaikinams/merginoms, kurie nori padidinti savo sekėjų skaičių Instagram?
KM: Pati niekada apie tai negalvojau ir nedariau nieko specialaus, kad tas skaičius augtų, tačiau manau, kad svarbiausia yra palaikyti ryšį su savo turimais sekėjais ir pastoviai su jais bendrauti. Ir visada būti savimi. Taip ilgainiui tie sekėjai ateis patys 😉

Comma: Kokius 3 žmones Instagrame rekomenduotum sekti? Kodėl?
KM: Kadangi labiausiai domiuosi menu, parekomenduosiu dar 3 piešiančius žmones, kuriuos tikrai verta pasekti ar bent jau peržvelgti jų profilius: @xgumiho @dali.a.rt ir @taedelight.

***

Ačiū Karolinai už atsakymus ir linkiu sėkmės tolimesniame kelyje. Jeigu jums patiko Karolinos kūryba, būtinai pasekite jos profilį ir stebėkite happy announcements – laikas nuo laiko Karolina praneša apie priimamus užsakymus ir parduodamus printus.

* foto iš asmeninio Karolinos Instagram profilio.


Patiko? Pasidalinkite FacebooklinkedinFacebooklinkedin
One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.