#instafamous: 5 minutės su Indre Trusove

Skaitymo laikas: 3 min

Dietistė ir gyvenimo būdo influencerė Indrė Trusovė puikiai simbolizuoja naujos kartos veiklios ir verslios lietuvės įvaizdį. Prieš dešimtmetį susidomėjusi sveika mityba ir gyvensena, Indrė visa galva ir širdimi pasinėrė į naująją veiklą, kuri ilgainiui jai atnešė sėkmę.

Visą Indrės Trusovės pasiekimų sąrašą rasite čia, tačiau trumpai verta paminėti, kad tarp jų – seminarų/mokymų vedimas, tinklaraštis, TV laida, išleista knyga, daugybė mokymų ir dar daugiau patenkintų klientų.

Socialiniuose tinkluose Indrė taip pat susilaukė pripažinimo – jos Facebook profilis šiuo metu turi ~70k fanų, o antrojo pusmečio populiariausių lietuvių Instagram šimtuke užimta 55-oji vieta su 94100 sekėjų. Šio įrašo paskalbimo dieną Indrė jau turi 94,4k sekėjų, tad išlaikydama dabartinius augimo tempus, tikėtina, 100k sekėjų ribą Indrė pasieks jau 2021 metų vasarį.

Būtent apie Instagram ir pakalbinau Indrę, norėdamas sužinoti, ką ji mano apie šį socialinį tinklą ir ko reikia, kad sekėjai augtų kaip ant mielių.


Comma: Pati pirmoji Tavo nuotrauka Instagram. Kokia jos istorija?
Indrė Trusovė: Iš vestuvių. Jei atvirai, Instagramo visiškai nesupratau, atrodė, kad draugų albumą galima pasižiūrėti ir namuose, kam dar kažkokia programėlė reikalinga? 🙂 Tačiau draugės įkalbėjo pamėginti ir, va, pamėginau.

Comma: Gudrybė, kurią tik Tu žinai, kad gautųsi gera foto ar story?
Indrė: Deja, iki šiol nežinau jokių gudrybių 🙂 Tačiau faktas tai, kad svarbu yra gera šviesa, ,,tvarka”, aiškus vaizdas. Taip pat – kad nuotrauka būtų nesusiliejusi ir joje nebūtų per daug žmonių.
Taip pat žmonės labai mėgsta netikėtumus, pavyzdžiui: ryškus ir neįprastas makiažas, idomi vieta, o iš maisto nuotraukų labiausiai mėgiami yra, be abejo, desertai.

Comma: Iš kur semiesi idėjų ne tik nuotraukom, video, bet ir apskritai savo veiklai?
Indrė: Vis dar sunku įvardinti Instagramą savo veikla, nes pagrindinė mano specialybė yra dietistė, esu išleidusi ir receptų knygą 🙂 (Comma: knygą „Sveika ir gardu“ apžiūrėti ir įsigyti galite čia), tačiau suprantu, kad instagramo turiniui kartais skiriu net daugiau laiko nei pagrindiniam darbui.
Idėjos ateina įvairiai: kartais kalbantis su šeima ar draugais, žiūrint filmą, keliaujant, na, ir žinoma įkvepia kiti turinio kūrėjai. Pamatai kažką idomaus ir mėgini „perleisti per save“ :).

Comma: Svarbiausias patarimas merginoms, kurios nori padidinti savo sekėjų skaičių Instagram?
Indrė: Negalvoti apie skaičių didinimą. Labiau koncentruotis į tai, kas idomu pačiam. Kalbėti apie tai, ką tikrai išmanote. Ir nebijoti bandyti. Geriausią nuotrauką padarysite tik tada, jei vis bandysite.

Comma: Kokius 3 žmones Instagrame rekomenduotum sekti? Kodėl?
Indrė: Seku žymiai daugiau žmonių nei 3. Tad ir išskirti būtų labai sunku. Vieną dieną man idomu receptai, kitą – stilius, dar kitą – tiesiog žiūriu reels 🙂 Mėgstu profilius, kurie nekuria dramų, yra etiški ir paprasti. Iš tokių, kurie man labai patinka – @marta__sierra, @simona_mui.

***

Dėkoju Indrei už atsakymus ir taip pat kviečiu aplankyti jos el. parduotuvę, www.zaliaszingsnis.lt, kurioje rasite visa, kas susiję su sveika mityba bei gyvensena.

***
Foto iš asmeninės Indrės Trusovės Instagram paskyros.


Patiko? Pasidalinkite FacebooklinkedinFacebooklinkedin

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.