#Instafamous: 5 minutės su Anastasija Samochvalova

Skaitymo laikas: 3 min

Pirmas dalykas, į ką atkreipiau dėmesį Anastasijos Instagram profilyje, buvo itin gražios bei estetiškos nuotraukos, paįvairintos vaizdais iš tolimų ir artimų kelionių. Kaip vėliau sužinojau, Anastasija yra ne tik modelis, bet ir viena iš tų nedaugelio žmonių, kurių darbas tiesiogine prasme yra „skraidžioti padebesiais“ – t.y. Anastasija dirba stiuardese „Small Planet Airlines“ kompanijoje.

Aiški kryptis Instagrame bei kokybiškas turinys davė savo vaisių  –  Q3 populiariausių lietuvių šimtuke, Anastasija rikiavosi 67-oje vietoje su 53,9k sekėjų (dabar – 54,9k sekėjų), palikdama už savęs gerokai žinomesnius plačiąja prasme Lietuvoje žmones.

Kaip suprasite iš Anastasijos atsakymų, įdomus ir estetiškas turinys yra raktas į Instagram sėkmę.


Comma: Pati pirmoji Tavo nuotrauka Instagram. Kokia jos istorija?
Anastasija Samochvalova: Mmm, pirmoji nuotrauka net neatsimenu, kokia buvo, kadangi neseniai savo paskyroje pratryniau senąsias. Tikėtina, kad tai buvo turbūt koks paprastas selfie. Pradėjusi naudotis Instagram – nesureikšminau jo, nes man tai buvo tiesiog dar viena platforma, kur galiu dalintis savo nuotraukomis.

 

Comma: Gudrybė, kuria tik Tu žinai, kad gautųsi gera foto ar story?
AS: Esu studijavusi fotografiją, tad turiu suvokimą apie estetinį vaizdą, spalvas ir kita.
 Mėgstu žaisti su filtrais ir kitokiais efektais: nuotraukos gauna daugiau dėmesio, kai jos yra paprastos, bet tuo pačiu ir įdomios.

 

Comma: Iš kur semiesi idėjų ne tik nuotraukom, video, bet ir apskritai savo veiklai?
AS: Idėjų savo nuotraukoms retai semiuosi iš kažkokio konkretaus šaltinio, nebent pamatau įdomią nuotrauką kieno nors Instagram paskyroje ir pasakau draugėms – „Va, ir aš tokios noriu!“. Bet iš tiesų taip būna labai retai.

Aš neplanuoju fotosesijų specialiai – tai įvyksta savaime, kaip kad ir idėjos gimsta savaime. Kai dirbu su įvairiomis įmonėmis kaip influencerė ir reikia fotografuoti prekes, visada renkuosi neutralią aplinką. Stengiuosi visą dėmesį sutelkti ties drabužiu, kurį reklamuoju. O ir šiaip geriausios nuotraukos pavyksta tada, kai jos būna neplanuotos.

 

Comma: Svarbiausias patarimas merginoms, kurios nori padidinti savo sekėjų skaičių Instagram?
AS: Kurkite išskirtinį turinį.

Pavyzdžiui, galite sieti nuotraukas viena su kita spalvomis, kad jos butu panašios stilistiškai ir išvengtumėte „mirga marga“ savo paskyroje. Arba po nuotraukomis dalinkitės naudingu ir įdomiu turiniu, tarkim apie keliones ar maistą. Žmonėms patinka žinoti daugiau apie žmones, kuriuos jie seka ir ko gali iš jų tikėtis.

Dalindamiesi naudingu turiniu, jūs turėsite savo auditoriją, kuri ilgainiui tik augs.

 

Comma: Kokius 3 žmones Instagrame rekomenduotum sekti? Kodėl?
AS: 1. @powerpuffmoniq – tai mano bičiulė, kuri yra labai talentinga savamokslė makiažo meistrė. Ji daro išskirtinius makiažus bei neįtikėtinai įdomias nuotraukas! Niekad nežinai, kuo ji tave nustebins!
2. @imbrigita – fantastiškai graži stiuardesė, besidalinanti nuotraukomis iš nerealiausių vietų, kurias aplanko, ir be to, ji dar ir blogus filmuoja! Kviečiu aplnkayti jos Youtube kanalą.
3. @naglimantas – na, ir be abejo, jeigu mėgstate pasijuokti – Naglio stories visada pakels nuotaiką!


Ačiū Anastasijai už atsakymus ir kviečiu ją sekti jos Instagram.

Taipogi pokalbį apie Instagram su makiažo meistre Monika rasite čia, o su stiuardese ir modeliu Brigita – jau visai netrukus. Sekite naujienas.


Patiko? Pasidalinkite FacebooklinkedinFacebooklinkedin

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.