100 POPULIARIAUSIŲ LIETUVIŲ INSTAGRAM (2019 Q1)

Skaitymo laikas: 2 min

Atnaujintas 2019-ųjų populiariausių lietuvių Instagram šimtukas – be didelių naujienų: lyderiai šiek tiek apsistumdė ir keitėsi vietomis, tačiau iš esmės daug kas nepasikeitė.

Lyderės -50k sekėjų ir Big Z performansas. Iš įdomesnių įvykių verta paminėti, kad sąrašo lyderė Karolina galimai tapo Instragram kovos su netikrais sekėjais auka bei prarado 50k sekėjų (ajajai, Karolina, negražu pirkti sekėjus), o į antrą vietą, kiek netikėtai, pakilo stipruolis Žydrūnas Savickas. Turiu pripažinti, kad esu visiškai nustebęs dėl tokio Žydrūno šuolio – jis savo sekėjų bazę per ketvirtį paaugino 33% arba 102k sekėjų.

Šuoliai į tolį ir į aukštį. Net per 40 vietų į viršų pakilo universalioji Natalija Bunkė, savo sekėjų kiekį auginusi net 68%. O daugiausiai sekėjų apskritai paaugino makiažo specialistė Nadia Rydliova – plius 136k fanų.

Karštos naujokų naujienos. Tarp šimtuko naujokų ryškiausiai švietė Simonos žvaigždė – mados tinklaraštininkė, šiuo metu gyvenanti Londone, turi sukaupusi nemažą 152k sekėjų armiją, o daugiau sužinoti apie Simoną galite jos interviu čia (išorinė nuoroda). Pagaliau apie save pareiškė ir Manto Katlerio sužadėtinė Aistė – su 70k sekėjų ji šoko iki 64-osios vietos, nors prieš ketvirtį jos šimtuke nebuvo. Tarp kitų naujokų – tiek tokie žinomi vardai kaip dainininkės Ieva Zasimauskaitė, Monika Marija Paulauskaitė bei Inga Jankauskaitė, tiek ir mažiau arba visai negirdėti aktorius Arnas Federavičius, akvarelinių piešinių entuziastė Ieva Buividavičė, Instagram žvaigždės Naglio Bieranco pusseserė Rugilė Sudeikytė.

Žemiau rasite visą 2019-ųjų metų pirmojo ketvirčio šimtuką, suskirstytą po 25 asmenybes.

1-25 vietos

26-50 vietos

51-75 vietos

76-100 vietos

Kitas atnaujinimas – birželį. Komentaruose įrašykite, jeigu ką praleidau, kad neliktų nepaminėtų tų, kurie to nusipelnė.


Patiko? Pasidalinkite FacebooklinkedinFacebooklinkedin
18 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.