INSTA50 – 50 populiariausių lietuvių Instagram (PAVASARIO atnaujinimas)

Skaitymo laikas: < 1 min

Prieš 3 mėnesius sudarydamas populiariausių lietuvių Instagram 50-tuką ir po to rašiau, jog Instagram Lietuvoje įgauna pagreitį. Tiesa, tuomet dar trūko pakankamai duomenų, kad pastebėjimus būtų galima pagrįsti ir skaičiais. Dabar, praėjus ketvirčiui, jau galime matyti tam tikras tendencijas, kuriomis vystosi lietuviškasis Instagram.

Visų pirma, kas labiausiai krenta į akis, tai, kad pirmasis dešimtukas iš esmės nepasikeitė. Taip, įvyko kelios rokiruotės, bet lyderiai išliko tie patys, o du Jonai ir toliau dalinasi populiariausiųjų karūną.

Atskiro paminėjimo taip pat nusipelno aktorė ir laidų vedėja, o dabar ir judėjimo „Moterys kalba“ lyderė, Beata Tiškevič. Jos quirky Instagram paskyros sekėjų skaičius augo daugiau nei trigubai ir tai leido jai įsitaisyti 26-toje vietoje.

Tarp blykstelėjusių asmenybių pateko ir Donatas Montvydas (sekėjų skaičius augo pustrečio karto) ir Mantas Stonkus (sekėjų augo beveik pusantro karto).

Sunkiausiai sekėjų skaičių auginti sekėsi Martynui Pociui (augo 4 proc.), Rūtai Meilutytei (8 proc.) ir Rauliui (9 proc.), o daugiausiaipozicijų prarado rašytojas Mantvydas Leknickas (iš 40-sios į 50-ąją).

insta50-pavasaris-01

 


Patiko? Pasidalinkite FacebooklinkedinFacebooklinkedin
One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.