100 populiariausių lietuvių Instagram (2018 Q4)

Skaitymo laikas: 3 min

Populiariausių lietuvių šimtukas Instagrame ketvirtame ketvirtyje, nors ir neatnešė didelių siurprizų, visgi buvo labai įdomus tuo, kad didžiausius augimus demonstravo pirmojo 25-uko nariai. Supraskite, jog, turint 100k sekėjų, augti įspūdingai yra gerokai sunkiau, nei turint gerokai mažiau sekėjų ir dar tik formuoti savo fanų bazę.

Todėl ypatingai įdomu, kad vis dar auga ne tik pripažinti lyderiai, tokie kaip Naglis Bierancas, Karolina Meschino, Indrė Stonkuvienė, Mantas Stonkus, Mantas Katleris, bet ir absoliuti lietuviškojo Instagram karalienė Karolina Gričiūtė, taip pat Nadia Rydliova, Žydrūnas Savickas, Monika Falyork, Rūta Gyvytė.

Viską susumavus, 2018-uosius lyderių penketuke baigia senbuviai:

Šįkart tikrieji lyderiai nepaliko vilčių antrajai šimtuko pusei ir demonstravo karščiausius augimus, kurių pirmosiose gretose žygiavo Karolina:

Į karščiausių TOP5 nepateko, nors taip pat stipriai augo ir Karolina Meschino (nuo 182k iki 207k sekėjų; 14% augimas). Panašu, kad toks augimas bei tingėjimas tikrinti faktus susuko galvą lapkričio 8-osios „Žmonių“ žurnalo redaktoriams, kurie paskubėjo Karoliną tituluoti sekamiausia lietuve Instagrame.

That being said, manau, kad Karolina realistiškai gali kilti net iki 7-os vietos per artimiausią ketvirtį. Tam, kad pasiektų pirmą vietą apskritai – jai neišvengiamai reikės plėsti tarptautinę fanų bazę, pateikiant įdomų, kokybišką turinį.

Lyderiams cementuojant savo fanų bazę, naujokams darosi vis sunkiau išsišokti ir buldozeriu įlėkti į 100-uko laukus. Būtent dėl to turime tik 4 naujokus. Iš jų bene įdomiausia yra Augustė, kuri gerbėjų širdis pavergė nepralenkiamu užsispyrimu bėgti bei estetiškomis nuotraukomis. Pelnytai čia matome ir Jazzu, beveik patrigubinusią savo sekėjų bazę per pastaruosius tris mėnesius (nuo 20,2k iki 56,1k; 156% augimas) bei Deimantę, kuri jau ilgai rėžė sparną aplink šimtuką – ir galiausiai į jį prasibrovė.

Šiek tiek apie skaičius

Skirstant lietuvius vien tiktai pagal sekėjų kiekį, turime 1 tikrai ryškią lyderę, kuri kol kas visiškai neįdomi lietuviškiems prekės ženklams; tuomet – 32 asmenis, kuriuos galime vadinti influencinimo žvaigždėmis lietuviškame Instagram, sugebėjusius peržengti magiškąją šešiaženklio sekėjų skaičiaus ribą; bei 52 mikro influencerius, kurie yra geri specialistai tiesioginiame darbe/hobyje bei moka patraukliai pateikti savo turinį. Toliau už jų rikiuojasi maždaug 70 nišinių influencerių, kurie turi tarp 20k ir 50k sekėjų.

 

Taigi daugiau be jokių atidėliojimų ir komentarų, visas šimtukas jūsų dėmesiui čia:

 

* atnaujinta 2018 lapkričio 18 d., tad įrašo skelbimo dieną duomenys jau bus šiek tiek pasikeitę.

** sekėjų pokyčio palyginimas su 2018 m. rugpjūčio duomenimis. Rugpjūčio įrašą galite skaityti čia.


Patiko? Pasidalinkite FacebooklinkedinFacebooklinkedin
18 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.