100 Populiariausių lietuvių Instagram: 2020 H2

Skaitymo laikas: 4 min

[¹] Naujas Nr. 1 Neringa Križiūtė su ~741k sekėjų
[] Populiariausia Instagram pora – #nainiai su 447k sekėjų
[] 52 asmenybės turi daugiau nei 100k sekėjų
[] Apatinė riba patekti į šimtuką yra 70200 sekėjų
[%] Vidutinis šimtuko sekėjų aštuonių mėnesių augimas: 12 procentų


Naujas Nr.1 Neringa Križiūtė – užtikrinta 100 populiariausių lietuvių Instagram sąrašo lyderė, šiuo metu renkanti bent po 5k (taip, 5k!) naujų sekėjų kasdien. Apie Neringą internete mažai informacijos, kas išties keista – pavyzdžiui, lietuviškoje žiniasklaidoje nėra anei straipsnelio straipsnelyčio, kuriame būtų galima daugiau sužinoti apie šią merginą. Tiesa, šiek tiek daugiau apie Neringą galima rasti jos pačios oficialiame puslapyje, kuriame mergina prisistato kaip dailininkė, be kita ko jau surengusi ir keletą parodų. Be abejo, kaip suprasite iš Neringos paskyros, Instagrame ji išpopuliarėjo ne dėl savo paveikslų.

Porų dvikovos. Šimtuke figūruoja penkios pramogų pasaulio poros, kuriose abu gali pasigirti dideliu sekėjų skaičiumi. Čia lyderiauja #nainiai, bendrai sudėjus turintys 447k sekėjų. Visai netoli nuo jų – #mackeviciai su 437k sekėjų. Beje, pirmieji būtų #stonkai, jeigu, khem khem, nebūtų įvykę kai kurie įvykiai.

TOP5 procentaliai labiausiai augo: aktorius Arnas Fedaravičius (135%; +103k sekėjų), reperis Dominykas „OG Version“ Ježeris (80%; +41k sekėjų), modelis Sylvija Vasilevska (58%, +246k sekėjų), Viktorija Siegel (36%; 43k sekėjų) ir modelis Deimantė Guobytė (30%; 30k sekėjų). Beje, apie Deimantės sekėjų augimą ir absoliučiai nuostabią jos istoriją, kaip ji inicijavo nelegalių gyvūnų daugintojų tinklo išviešinimą, šiame įraše.

Karštieji naujokai. Be karščiausios naujienos – Neringos Križiūtės – turime ir kitų įdomių asmenybių, kurios viesulu įsiveržė į šimtuką.

Man asmeniškai įdomiausias yra Laurynas Zmejauskas, dar kitaip žinomas safo arba safuelio vardu. Laurynas kuria trumpus juokingus video ir jis yra vienas karščiausių naujosios kartos Lietuvos komikų.

Beje, Laurynas tam tikra prasme nėra naujokas rinkoje, bet, kaip ir įprasta, jam užtruko laiko išpopuliarėti. Jo youtube kanale pirmas video buvo įkeltas dar prieš penkerius metus ir vadinosi „Farai. Parodija“. Šiuo metu vaikinas turi beveik 79k prenumeratorių savo Youtube kanale (padėkite jam kilstelti šį skaičiuką iki 100k ir gauti taip visų trokštamą apdovanojimą).
Daugiau informacijos bei Lauryno kūrybinio kelio niuansų rasite šiame delfi interviu.

Kita įdomi naujokė yra Gabriella Melrose – Anglijoje karjerą daranti kaunietė. Savaime suprantama, kad Gabriella Melrose nėra tikrasis jos vardas, vis dėlto, greita google paieška rezultatų tikrajam vardui atskleisti nedavė. Pagrindinis Gabriellos turinys Instagrame yra seksualios asmeninės nuotraukos. Daugiau informacijos apie Gabriellą – šiame delfi interviu.

Karolina Meschino ir jos pilietybė. Teisingumo vardan, įdedu pačios Karolinos patikslinimą apie jos pilietybę. Jame patvirtinta, jog Lietuvos pilietybės neturi, tik nuolatinį leidimą gyventi:

Iš Karolinos Instagram story

Tai iš esmės reiškia, kad Karolina pagal šio šimtuko taisykles turėtų čia nebūti įtraukta. Vis dėlto, Karolina ir lietuviškas Instagram yra sinonimai, tad išimtinai Karolina lieka populiariausių Instagram lietuvių šimtuke.

Kitas TOPas. Laikas nuo laiko vis sulaukiu komentarų, kodėl, pavyzdžiui, čia nėra Dominyko Žeglaičio ar Rose Namajunas, arba priešingai – kodėl įtraukta Karolina Griciute arba Ruslan Komarovsky.

Kaip jau ne kartą esu minėjęs, šiame šimtuke atsiduria žmonės, kurie turi Lietuvos pilietybę. T.y. čia gali pateikt kad ir Christiano Ronaldo, jeigu tik nutartų tapti lietuviu.

Siekiant bent dalinai atstatyti teisybę ir tikslumą, visus, krauju susijusius su Lietuva (vienas iš tėvų lietuvis; gimė Lietuvoje ar pan.), nuo šiol pateiksiu atskirame TOP’e. Karolina Meschino, kaip minėjau anksčiau, išimtinai lieka lietuviškame TOP’e.

Kaip matysite, užsienio lietuvių TOPe užtikrintai pirmauja Vokietijos muzikos žvaigždė Shirin David (arba Barbara Shirin Davidavičius), kurios mama yra lietuvė, o tėtis iranietis.

Taigi, tiek komentarų antrojo pusmečio Instagram šimtukui. Kaip visada, jeigu pamatėte netikslumų arba kažko trūksta sąraše, kviečiu apie tai parašyti komentaruose.

1-5 vietos: 300k+ sekėjų

6-18 vietos: 200k+ sekėjų

19-52 vietos: 100k+ sekėjų

53-83 vietos: 80k+ sekėjų

84-100 vietos: 70k+ sekėjų

  • Duomenys buvo renkami laikotarpiu spalio 6-13 d., tada skaitymo dieną jau bus pasikeitę
  • Sekėjų skaičių augimas/kritimas lygintas su šių metų vasario mėn. įrašu

Patiko? Pasidalinkite FacebooklinkedinFacebooklinkedin
5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.